Výlet

Výlety jsou hlavní náplní oddílu. V závislosti na ročním období pořádáme víkendové sjíždění českých řek, výlety do přírody, výpravy na běžky a sjezdovky i delší výlety o Podzimních prázdninách a Velikonocích. Na jaře a v létě spíme většinou pod stanem, v zimě v ubytovnách nebo horských chatách. Na výletech probíhá i další program, především celoroční hra, o které se více můžete dočíst ZDE.

Pokračování na vory na Vltavě

Znáte to. Sedíte ve školní menze nad obědem a přemýšlíte, co budete dělat v létě. V tom vás to trkne! “Pojedu na vory!” skoro vykřiknete nahlas. Nevím koho to tehdy napadlo, ale parta bývalých a stálých členů oddílu před 15 lety tento projekt podnikla. Já (Wiki) s Kačkou jsme se jako malí prcci této akce taky zúčastnili. Moc si toho nepamatuji. Vlastně jenom to, že mi Kačka rozbila hodinky! Před čtyřmi lety jsem tu samou akci provedl s kamarády a bylo to super. Letos jsem si ale položil otázku, proč bychom stejnou akci nemohli uspořádat i v oddíle?

Lužnice III

Výlety na Lužnici zakončíme úsekem z Tábora do Bechyně, kde si užijeme jak spoustu peřejí, tak i sjíždění jezů. V celoroční hře se pokusíme porazit Barbossu v závěrečném boji. Máte dost proklatých zlaťáků na zrušení kletby? Určitě je vemte s sebou!

Lužnice II

Druhou výpravu na vodu začneme kousek od rybníka Rožmberk, ale na řece Nežárce. V sobotu nás čeká cesta do Veselí nad Lužnicí, kde se obě řeky slévají. V neděli pak budeme pokračovat po Lužnici až do Soběslavi. Nemine nás ani pokračování celoroční hry.

Stránky